Skip to content Skip to footer

Konkurs “Dom Kopernika” na Kongresie Futurist Of The Year 2024: Wizja Przyszłości w Sercu Warszawy

Już 9 kwietnia Warszawa stanie się centrum dyskusji o przyszłości na światowym poziomie. Szkoła Główna Mikołaja Kopernika organizuje Kongres Futurist Of The Year 2024, gromadząc najwybitniejszych ekspertów, naukowców i futurologów z renomowanych instytucji, w tym Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Oksfordzkiego.

 

Finaliści konkursu „Dom Kopernika” zostali zaproszeni do udziału w trzydniowym finale w Warszawie, który odbędzie się równolegle z kongresem. To wyjątkowa okazja do osobistego spotkania i rozmowy z wybitnymi naukowcami, takimi jak dr Michael L. Brodie z Uniwersytetu Harvarda, czy prof. John Tasioulas z Uniwersytetu Oksfordzkiego. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w inspirujących warsztatach prowadzonych przez światowej sławy futurologów, takich jak Gerd Leonhard, czy Jonathan Brill.

 

Warsztaty i zajęcia dla uczestników finału konkursowego odbędą się w siedzibie Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika w trakcie trwania kongresu, stanowiąc jego wydarzenie towarzyszące. Rozstrzygnięcie konkursu przypada na ostatni (11 kwietnia) dzień kongresu. To nie tylko okazja do zdobycia nagród, ale także możliwość pogłębienia wiedzy i budowania społeczności przyszłościowych myślicieli.

 

Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością, kongres i Konkurs “Dom Kopernika” stanowią niepowtarzalne wydarzenie, które nie może być przegapione. Zapraszamy na www.futuristoftheyear.com

Leave a comment